مانتودوز

مانتودوز

آموزش مانتودوزی

فیروزه کوبی

فیروزه کوبی

آموزش فیروزه

سرمه دوز - صادقی
شهربانو صادقی

سرمه دوز - صادقی

طول این دوره 217 ساعت میباشد .سرمه دوز سنتي شغلي است در گروه صنايع دستي دوخت های سنتي و شامل شايستگي های انجام مقدمات و فنون سوزن دوزی ها آماده سازی پارچه زيركشي و ساقه دوزی دوخت انواع برگ و گلبرگ تركيب نمودن دوخت های تزييني با سرمه اجرای توپر دوزی در سطوح طرح دوخت منجوق مرواريدی دوخت پيله بلرسان و مهره تزييني گندمي و نگه داری سرمه از پارچه های سرمه دوزی شده مي باشد و با توليد كنندكان البسه و ملزومات نوعروسان تزيين و روكش اماكن متبركه و تابلوهای نفيس و كارگاه های توليد سرمه و پارچه ترمه و نمايشگاه های صنايع دستي در ارتباط مي باشند .

دستیار تولید کننده تراریوم های ساده
فریبا حسینی دارانی

دستیار تولید کننده تراریوم های ساده

دستیار تولید کننده تراریوم های ساده شغلی است از گروه کشاورزی که وظایفی از قبیل آماده سازی ظروف برای کاشت تراریوم های ساده، تهیه بستر وکاشت گیاهان مناسب در تراریوم، تزیین بستر گیاهان کاشته شده در تراریوم ، نگهداری از تراریوم های ساده ، آماده کردن تراریوم ها برای عرضه به بازار را به عهده دارد. این شغل با مشاغلی همچون دستیار )تولید کننده نهال بذری،باغبان، تولید کننده نهال قلمه ای، پرورش دهنده نشاای گلهای درون خانه ای، سبزی کار، پرورش دهنده نشای گلها وگیاهان فصالی، ممان کاار ، پارورش دهناده گیاهاان جالیزی، کاکتوس کار ، آبیار، تولید کننده گلدان وسبد های تزیینی، فرآورکودهای حیوانی، فرآور کود های گیاهی، تولید کننده کمپوست( مرتبط است.

تعمیرکار اتومبیل های سواری بنزینی درجه 2
دانیال احمدی دارانی

تعمیرکار اتومبیل های سواری بنزینی درجه 2

آموزش حرفه تعمیرکار اتومبیل های سواری بنزینی درجه 2 

بمدت 720 ساعت که 202 ساعت آن به مطالب نظری و 518 ساعت اختصاص به کار عملی دارد . کارآموزان پس از گذراندن دوره آموزشی می توانند از عهده فلزکاری عمومی ،عیب یاب و تعمیر سیستم مولد قدرت ، سیستم الکتریک و الکترونیک موتور ، سیستم سوخت رسانی انژکتوری ، سیستم انتقال قدرت معمولی ، سیستم ترمز معمولی و ABS   و سیستم تعلیق و فرمان و سیستم گاز سوز خودرو برآیند  . 

کد استاندارد : 7231-01-056-1


سرمه دوز
شهربانو صادقی

سرمه دوز

سرمه دوز سنتي شغلي است در گروه صنايع دستي دوخت های سنتي و شامل شايستگي های انجام مقدمات و فنون سوزن دوزی ها آماده سازی پارچه زيركشي و ساقه دوزی دوخت انواع برگ و گلبرگ تركيب نمودن دوخت های تزييني با سرمه اجرای توپر دوزی در سطوح طرح دوخت منجوق مرواريدی دوخت پيله بلرسان و مهره تزييني گندمي و نگه داری سرمه از پارچه های سرمه دوزی شده مي باشد و با توليد كنندكان البسه و ملزومات نوعروسان تزيين و روكش اماكن متبركه و تابلوهای نفيس و كارگاه های توليد سرمه و پارچه ترمه و نمايشگاه های صنايع دستي در ارتباط مي باشند .

عمل آور میوه و سبزیجات با دستگاه خشک کن
فریبا حسینی دارانی

عمل آور میوه و سبزیجات با دستگاه خشک کن

عمل آور ميوه و سبزيجات با دستگاه خشك كن شغلي است در زير مجموعه مشاغل صنايع غذايي كه شامل وظايفي از قبيل كنترل و انتخاب محصولات مناسب كشاورزي اعم از ميوه ها و سبزيجات جهت خشك كردن،انبارداري،آماده سازي مواد اوليه براي عمل آوري،خشك كردن محصولات با دستگاه خشك كن،توزين و بسته بندي محصولات فرآوري شده مي باشد و با مشاغلي همچون باغبان،سبزيكار و توزيع كننده محصولات فرآوري شده در ارتباط مي باشد.

سازنده تولیدات نمدی دست دوز-مریم برات
مریم برات سفتجانی

سازنده تولیدات نمدی دست دوز-مریم برات

سازنده تولیدات نمدي دست دوز در  گروه شغلي صنایع دستي ( بافت) طبقه بندی شده که طول دوره ی آن 186 ساعت می باشد.

دست آفریده هاي نمدي ، هنر تولید انواع كالاها از نمد مي باشد . دست آفریده هاي نمدي كوششي است براي بازگرداندن نمد این بافته دیرین بشر به زندگي امروزه و استفاده از خواص بسیار مفید نمد براي جایگزیني با كالاهاي غیر قابل بازیافت

مانتو دوز- مریم برات
مریم برات سفتجانی

مانتو دوز- مریم برات

دوره مانتو دوز 180 ساعته از دوره های رشته صنایع پوشاک می باشد .

کار اموز پس از گذراندن این دوره توانایی دوخت انواع مانتوها را پیدا می کند لذا این حرفه را می توان جزو حرفه های مهم شاخه صنایع پوشاک دانست و مانتو دوز می بایستی توانایی چرخ کاری و شناخت حرفه نازک دوز راداشته باشد.